Aktualności

Firma RAPTOR została stworzona z pasji do świata natury. Wśród asortymentu znajdą Państwo niezwykłe okazy muzealne sprowadzane z całego świata. Część z asortymentu można ujrzeć m.in. w  Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie oraz Centrum  Edukacji Przyrodniczej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat minerałów i skamieniałości, dlatego też we współpracy z wspaniałymi wystawcami z całej Polski,  organizujemy targi biżuterii, minerałów i skamieniałości na które zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Podczas wydarzeń RAPTOR odbywają się warsztaty dla naszych najmłodszych odkrywców, zabawy geologiczne i inne aktywności dla dzieci. 

To niezwykła okazja, aby zobaczyć na żywo cuda natury! W trakcie trwania wydarzenia mogą zobaczyć Państwo, jak i nabyć: minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, perły, ręcznie robioną  biżuterię, skamieniałości, żeby rekinów, zęby dinozaurów, kości dinozaurów, meteoryty. Serdecznie zapraszamy na najbliższe z nich które odbędzie się już 26-27 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3, przy ulicy Melchiora Wańkowicza 1 w Olsztynie. Inne wydarzenia RAPTOR znajdą Państwo w zakładce terminy. 

 


Organizator

RAPTOR Rafał Buczak
tel: +48 579 107 044
ul. I. Daszyńskiego 325
44-151 Gliwice
NIP: 631 238 41 43

Biuro, reklama

Justyna Rogatko
tel: 794 244 887
biuro@raptor-mineraly.pl
biuro@interstone.net.pl
shop@raptor-mineraly.pl

Sklep stacjonarny

C.H. ARENA Gliwice
Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1
44-100 Gliwice
Zapraszamy od 11:00-20:00

SKLEP STACJONARNY: biuro@raptor-mineraly.pl
SKLEP online: shop@raptor-mineraly.pl