Aktualności

Festiwal minerałów, biżuterii, kamieni szlachetnych i skamieniałości to wyjątkowe wydarzenie, które łączy naukę o geologii z fantastycznymi wyrobami rąk ludzkich. Zależy nam, żeby łączyć pasjonatów różnych dziedzin i pokazać najbardziej unikatowe okazy oraz eksponaty. Niektóre z nich można zobaczyć tylko na naszym Festiwalu, więc już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najbliższymi terminami.

Co będzie można zobaczyć na wydarzeniu?

Biżuteria -  nieszablonowe, jedyne w swoim rodzaju wyroby biżuteryjne - zachwycające naszyjniki, wisiory, bransoletki, pierścionki; najwyższej jakości różnorodne dodatki, których nie zobaczysz nigdzie indziej. To rękodzielnicze cuda, z sercem tworzone przez naszych utalentowanych wystawców.

 

Skamieniałości -  prehistoria styka się z teraźniejszością - coś, co zwykle dla nas jest całkowicie odległe, zamierzchłe, na naszym Festiwalu odżywa. Kości dinozaurów czy zęby potężnych, dziś wymarłych już stworzeń. Po raz pierwszy także skamieniałe jaja dinozaurów do zobaczenia na żywo! Historia rozgrywa się na wyciągnięcie ręki.


Minerały - skarby naszej Ziemi, głęboko skrywane przez tysiące lat - dzisiaj można podziwiać je na naszym wydarzeniu. Od maleńkich otoczaków po ogromne, unikatowe okazy. Zbiory pochodzą z całego świata, mnogość rodzajów, kształtów i kolorów jest zniewalająca. I wiele więcej - meteoryty, bursztyny, perły, kamienie szlachetne i półszlachetne, kamienie ozdobne - prawdziwe cuda na wyciągnięcie ręki Festiwal biżuterii i minerałów już w najbliższy weekend. 


Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach geologicznych, zabawach dla dzieci i do podziwiania wystawy.

NASZE NAJBLIŻSZE WYDARZENIA: 

(kliknij nazwę, aby przejść do strony z wydarzeniem)
1-2.04.2023 ŁÓDŹ - INTERSTONE - hala EXPO, al. Politechniki 4
15-16.04.2023 KĘDZIERZYN-KOŹLE - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Al. J. Pawła II 29 
22-23.04.2023 ZIELONA-GÓRA - Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22
20-21.05.2023 GORZÓW WIELKOPOLSKI - lodowisko Słowianka, ul. Słowiańska 14 

Organizator

RAPTOR Rafał Buczak
tel: +48 579 107 044
ul. I. Daszyńskiego 325
44-151 Gliwice
NIP: 631 238 41 43

Biuro, reklama

Justyna Rogatko
tel: 794 244 887
biuro@raptor-mineraly.pl
biuro@interstone.net.pl
shop@raptor-mineraly.pl

Sklep stacjonarny

C.H. ARENA Gliwice
Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1
44-100 Gliwice
Zapraszamy od 11:00-20:00

SKLEP STACJONARNY: biuro@raptor-mineraly.pl
SKLEP online: shop@raptor-mineraly.pl