Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów oraz cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok tych wydarzeń. Artyście, kolekcjonerzy, rzemieślnicy i rękodzielnicy w jednym miejscu!

TARGI RAPTOR I INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek wystawców. To, co ich wyróżnia to wyjątkowość i oryginalność – nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok. Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego. Wśród stoisk będzie okazja zobaczyć niezwykłą biżuterię ale także minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, kości dinozaurów, zęby rekinów, meteoryty oraz wyroby jubilerskie i rękodzieło.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Daj się zaprosić na najciekawszą lekcję przyrody i poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj. Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

Najlepsi wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Nasze targi to wydarzenia nie tylko dla pasjonatów i kolekcjonerów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarezerwuj termin w kalendarzu!

Zobacz niesamowite minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, biżuterię, wyroby jubilerskie, rękodzieło, skamieniałości, kości dinozaurów, meteoryty i wiele więcej!


sprawdź terminy targów