Targi minerałów, skamieniałości i biżuterii to najlepsza okazja na bezpośrednią sprzedaż Twoich niezwykłych wyrobów czy okazów. Przedstawiamy dwie możliwości przedstawienia swojego asortymentu: Serdecznie zapraszamy do powiększenia grona naszych wystawców podczas małych, lokalnych giełd o nazwie RAPTOR oraz wydarzenia INTERSTONE w Łodzi.

Jeśli minerały, kamienie szlachetne, skamieniałości, biżuteria, wyroby jubilerskie, meteoryty czy rękodzieło to asortyment, którym handlujesz – nie może Cię zabraknąć w gronie naszych wystawców!

Wydarzenia RAPTOR – naszym celem jest rozpromowanie wiedzy nt. minerałów i skamieniałości oraz oryginalnej, ręcznie robionej biżuterii w całej Polsce. Przy wyborze lokalizacji kierujemy się liczbą ludności, potencjałem miasta oraz zainteresowaniem. Giełdy w miastach, w których do tej pory nie było podobnych imprez, przyciągają masę odwiedzających. Wydarzenie odbywa się pod firmą RAPTOR – zmieniamy nieco skalę wydarzenia i bardzo prosimy o nie mylenie imprez – INTERSTONE odbywa się swoim stałym cyklem od wielu lat i zapraszamy do Łodzi. RAPTOR to giełdy lokalne, trafiające do mniejszych społeczności, ale w świadomym rynku odbiorcy. Ze względu na małą powierzchnię targów, miejsca są OGRANICZONE. Chcemy mieć gwarancję zadowolonych wystawców, stąd decyzja o stworzeniu małego wydarzenia (do 130m powierzchni wystawowej), aby każdy wystawca mógł pohandlować bez konkurencji. To mała giełda o dużym nagłośnieniu i bez płatnych biletów. Do tej pory zorganizowaliśmy z sukcesem wydarzenia w Gorzowie Wielkopolskim, Elblągu, Słupsku, Olsztynie, Kędzierzynie-Koźlu czy Toruniu. 

INTERSTONE odbywa się od wielu lat w Łodzi, przez co na stałe wpisało się w miejski harmonogram wydarzeń. Na każdą edycję przyciągamy tłumy odwiedzających. Do promocji wydarzenia korzystamy z wszelkich form reklamy tradycyjnej oraz nowoczesnej – materiały drukowane, prasa, radio, media społecznościowe, internet. Tysiące zwiedzających odwiedzających wydarzenie INTERSTONE to tysiące zainteresowanych Twoim asortymentem klientów! Minimalna powierzchnia targowa to 1mb. Organizator zapewnia dostęp do prądu, blaty o wskazanej przez Ciebie długości oraz krzesła. Zadbaj o estetykę swojego stoiska i zaaranżuj je według własnego pomysłu. INTERSTONE to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ już od 30 lat na stałe wpisało się w harmonogram miejskich wydarzeń.

Jako wystawca RAPTOR lub wydarzenia INTERSTONE masz niesamowitą okazję do przedstawienia swoich okazów/asortymentu tysiącom odwiedzającym, którzy nie pojawili się na targach przypadkowo – to zainteresowani TWOIMI WYROBAMI klienci! Nawiąż nowe kontakty, zaprezentuj się i sprzedawaj. Pozwól się zauważyć, zareklamuj swoją firmę, przedstaw swój asortyment i zobacz, z jaką łatwością nawiążesz sprzedaż bezpośrednią podczas targów.

Żółte plakaty i duże logo są rozpoznawalnym znakiem Targów Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości. Zostań naszym wystawcom już teraz, zobacz najbliższe edycję, skontaktuj się z nami i przygotuj swoją powierzchnię wystawienniczą!


sprawdź terminy targów zarezerwuj termin