W tym miesiącu czekają nas jeszcze dwa fantastyczne wydarzenia - to intensywny czas, ale daje nam mnóstwo pozytywnej energii, a przede wszystkim możliwość spotkania Was - wieloletnich pasjonatów, miłośników rękodzieła, czy ciekawych świata śmiałków. ;)

Pierwsze wydarzenie odbędzie się już w ten weekend, 15 i 16 kwietnia na hali MOSiR przy alei Jana Pawła II 29 w Kędzierzynie-Koźlu - godziny pozostają bez zmian, zapraszamy od godziny 10:00 do 18:00 w sobotę, oraz od 10:00 od 16:00 w niedzielę.

 

Tydzień później przenosimy się do Zielonej Góry, a znajdziecie nas na Hali Akrobatycznej, przy ulicy Urszuli 22. Tutaj również jesteśmy obecni w stałych godzinach - w sobotę 10-18, a w niedzielę 10-16.

LINK DO WYDARZENIA

Nasz Festiwal jest wydarzeniem niebiletowanym, wstęp jest całkowicie darmowy.

Jeśli chodzi o asortyment, o nasze okazy i eksponaty - za każdym razem chcemy przygotować dla was najpiękniejsze i najbardziej unikatowe minerały, skamieniałości i wyroby. Dbamy o to, żeby każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie. Na stołach naszych wystawców zobaczycie między innymi:

Minerały i kamienie szlachetne, takie jak akwamaryny, rubiny, turmaliny; skamieniałe kości i jaja dinozaurów, zęby rekinów i innych prehistorycznych stworzeń, amonity i trylobity, bursztyny, meteoryty, wyroby biżuteryjne i rękodzielnicze - a to tylko pewna część tego, czego możecie spodziewać się na naszych wydarzeniach.